Alüminyum Doğrama

Alüminyum doğrama sistemleri fonksiyonlu avantajları ile mimari ve dizayn öğelerini birbiri ile bağdaştırır. Alüminyum doğrama sistemleri ; ısı yalıtımı, güvenlik, otomasyon ve dizaynda en yüksek beklentileri karşılar. Alüminyum kapı sistemlerinin modüler tasarımı mimarları ve müteahhitlerin çeşitli pazar taleplerini karşılamaktadır. Sistemler, ticari projelerden özel evlere kadar geniş bir kullanım alanına sahiptir.

Mükemmel ısı yalıtımı ve minimal profil derinliği, mimari ve cephe planlamacılarına kapsamlı bir tasarım alanı sağlar. Isı yalıtımlı ve ısı yalıtımsız olmak üzere iki temel grupta toplanabilir. Isı kaybı önemli olmayan noktalarda ısı yalıtımsız profiller kullanmak daha ekonomik çözümler sağlamaktadır.

Çağımızın en değerli metallerinden olan alüminyum dünyada kullanımı hergeçen gün artmaktadır.Bunun bilincinde olan ve yeni gelişmeleri en yakından takip eden firmamız Türkiyenin lider alüminyum üreticilerinden malzeme tedarik edip bu alanda müşterilerinin hertürlü ihtiyaçlarını karşılayacak bilgi birikimi ve teknik altyapıya sahiptir.

OFİS BÖLME SİSTEMLERİ
Mimarinin belirlediği yapısal ölçekler ve çalışma ortamının gereksinimlerine göre, özel çözümler üretilebilmektedir. Alanların maksimum fayda ile kullanımına olanak sağlar ve aynı zamanda günümüz koşullarına uygun, modern çalışma ortamları yaratır.